תקופת קורונה – סערה בהפתעה וצפירת הרגעה

אמא וילדה עם מסכות נגד וירוס הקורונה

נגיף הקורונה תפס את כולנו לא מוכנים. בבת אחת העולם כולו נעצר. בבת אחת הכל השתנה - השגרה שהכרנו, ההרגלים שסיגלנו, קשיים ובעיות שהצלחנו לפתור ולשים מאחורינו או כאלה שהיינו בתהליך של ריפוי מהם.

במשך חודשיים היינו בבית, בהתחלה בהלם ולאט לאט הבנו שצריך לבחון את המצב וליצור מציאות חדשה. בדבר אחד אין ספק, והוא קרה לכולם – טלטלה. כולנו עברנו ניעור רציני, כמו ספינה בלב סערה.

בימים האחרונים הולכים ומתרחבים תחומי החיים בהם ההקלות באות לידי ביטוי.
"תקופת הקורונה" לא עוזבת אותנו, ונראה שהיא כאן כדי להשאר בתקופה הנראית לעין. אנחנו יוצרים ומסגלים לעצמנו "מציאות קורונה", חיים עם ולצד הנגיף. עטיית מסכות, כפפות, אלכוג'ל בכל תיק, ריחוק פיזי והגבלות על מגע בין אנשים.

עם המציאות וההרגלים החדשים, עם ההרגשה שהנה כבר יש שגרה, חייבים לזכור שעברנו טלטלה. אצל חלקנו הספינה היתה בלב הסערה וכמעט התהפכה. אצל חלקנו הספינה היתה קצת יותר לכיוון שולי הסערה.

הסערה הזאת הביאה אלי לקליניקה ילדים ומבוגרים עם התגברות חרדות ופחדים, ילדים שמתעוררים מפוחדים בלילה, מבוגרים שלא מצליחים להירדם, ילדים שיש להם טיקים או שהטיקים חזרו, ילדים שהתחילו להרטיב בלילה או שהרטבת הלילה חזרה, מבוגרים חסרי מוטיבציה, מדוכדכים וללא שמחת חיים.

אם אתם מזהים אצלכם משהו מהתסמינים האלה, אם אתם מכירים בסביבתכם אנשים שמרגישים ככה וסובלים, ספרו להם שיש פתרונות טבעיים. יש אפשרות להרגיש הקלה, והיא בהישג יד.
בעזרת אבחון אישי והתאמת בקבוק תמציות אפשר להחזיר את החיוך לפנים, להרגיע את הסערה ולנווט את הספינה בים שקט יותר. לנווט בתוך שגרה חדשה, ליציאה ממשבר הקורונה. 

חזרתי לקליניקה האהובה שלי. אני מחכה לפגוש אתכם שם או בשיחת זום, באיזו צורה שמתאימה לכם.

אני מצרפת לכם תגובות של לקוחות שתפסו שוב את ההגה ויצבו את הספינה:

המלצה על טיפול בפרחי באך לטיפול בטיקים לילד
המלצה על פרחי באך לטיפול בפחדים והתעוררויות בלילה

2 מחשבות על “תקופת קורונה – סערה בהפתעה וצפירת הרגעה”

  1. כל כך מרגש שירה???
    לקרוא ולדעת כמה הבקבוק הנפלא וההקשבה המלאה שלך יכולים לעשות שינוי משמעותי עבור הצד השני.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן