נעים מאוד, אני שירה

אם הגעת לכאן, יכול להיות שיש לך כרגע בעיה כלשהי או כאבים. ואולי אפילו לא יודעים ממש להגדיר במה מדובר אבל זה משפיע לך על איכות החיים.
אז קודם כל תודה שבאת. אני כאן כדי להראות לך שיש פתרונות, ואפשר גם אחרת, ואשמח ללוות אותך יד ביד בדרך הזאת.

נעים מאוד, אני שירה. נשואה לאמיר ואמא של נויה ואופק.
דברים שמשמחים אותי, חוץ מזמן איכות עם המשפחה שלי, הם טבע ופריחות, קריאה והרבה פירות וירקות.
באמת, שימו אותי מול עוגת שוקולד משובחת וקערה עם חתיכות אננס או פירות יער – ואני לגמרי בצד של הפירות.

אז איך הגעתי לאן שהגעתי?

במשך שנים סבלתי מכאבי בטן חזקים, שלא הצליחו לאבחן. הסתובבתי רוב הזמן מכווצת, עם הרבה חרדות ותסכולים, כיוון שלא ידעו לומר לי מה הבעיה הזאת, שמשפיעה כל כך על איכות החיים שלי.
אשפוזים חוזרים, בדיקות פולשניות ואינספור מילים שנזרקו לאוויר כמו מעי רגיז, קרוהן, קוליטיס, אפנדיציט, ואפילו פיברומיאלגיה, כל אלה היו חלק משגרת החיים המלחיצה שלי.

בניסיון למצוא פתרון קצת אחר פניתי לטיפול בתזונה טבעית, שהצליח לעשות אצלי פלאים בגוף ובנפש. בעזרת הטיפול נפרדתי מכל האבחנות. והכי חשוב, נפרדתי מכל הכאבים והייאוש.
כשראיתי עד כמה הטיפול עזר לי, החלטתי שאני רוצה גם לעזור לאחרים שחווים את הכאב והתסכול שאני חוויתי ונרשמתי ללמוד את התחום.
במהלך הלימודים חזרתי לטפל בעצמי גם בפרחי באך (נעזרתי בהם כתלמידה בהקשר של חרדת בחינות), ותוך כדי הטיפול המחודש הזה מצאתי את עצמי נפרדת לאט לאט מטראומות ישנות ומכניסה לחיי הרבה שמחה והגשמה.

כיום, בקליניקה שלי, אני מטפלת בתזונה טבעית בשילוב פרחי באך, והשילוב הזה מוכיח את עצמו כל הזמן כפתרון מושלם לאיזון גוף ונפש.
אני רואה את זה יום יום בעבודה, כשמטופלים מכניסים לחייהם קלות ושמחה, ומגיעים במהירות לריפוי כאבים פיזיים ורגשיים. וזה בעיניי ממש קסם.

 

אני אוהבת תהליכים קצרים, ממוקדים, שמביאים תוצאות, וחשוב לי תמיד לבצע התאמה אישית ומדויקת לכל מטופל.
תמיד מרגש אותי מחדש לשמוע ממטופלים על שיפור במצבם כבר אחרי טיפול אחד או שניים.
כשאני עובדת עם מטופלים, קודם כל חשוב לי שיידעו שאני מבינה מה הם עוברים. אני הייתי שם, וחוויתי שנים של כאבים וסבל, ואני יודעת שאפשר גם אחרת. אפשר לחיות באושר, להגשים את עצמך, לטוס לחו"ל בלי דאגות, להיפרד מחרדות, מחוסר ביטחון ומכאבים.

כן, אפשר לחיות בלי כאבים.

ובדיוק מהמקום הזה, של האתגרים שאני חוויתי, אני עובדת עם כל מטופל, כאילו הוא המטופל היחיד שלי, והוא מבחינתי עולם ומלואו.

דילוג לתוכן