מה אומרים המטופלים שלי?

המלצות על טיפול בפרחי באך

״שירה היקרה,
לבן שלי לפני 3 שנים התחילו טיקים, התחיל בעיניים, עבר לצוואר, מפרק היד וכתפיים. אי אפשר היה להתעלם מכך, זה כל כך בולט. החברים התחילו לשאול שאלות, הרופאים לא התרגשו ולילד כבר התחיל לכאוב בדיוק במקומות האילו.
כאמא מודאגת, שחוששת מבטחונו של הילד והכאב שחווה, התחלתי לברר על דרכי טיפול, ו/או הקלה... הגענו אליך דרך חברה טובה, המלצה חמה ללא כל ספק.
לאחר אבחון מקיף של הבעיה, והרגשה שאת לוקחת את העניין ממש ברצינות נתת לנו טיפול ראשון.
כבר הטיפול הראשון היה שינוי משמעותי! כל התזוזות התמתנו, הילד הרגיש את השינוי, כבר לא צריך להתמודד עם שאלות של החברים ולתת הסברים. עשית כמה שינויים במהלך הדרך והצלחנו להגיע לטיפול המושלם.
אז תודה לך שירה על המסירות, המקצועיות, הבאת אותנו לימים רגועים, יש שינוי משמעותי בין היום לבין המצב שהיה לפני 4 חודשים.... תמשיכי לעשות טוב לאנשים ואנחנו כמובן ממשיכים!!!
ב ה צ ל ח ה״
המלצה על פרחי באך לטיפול בטיקים
נוית
המלצה על פרחי באך לטיפול בפחדים והתעוררויות בלילה
פנינו אל שירה לפני מספר חודשים על רקע התמודדות של ילדה בת 10 עם פרוצדורה רפואית מתמשכת שהביאה לידי אתגרים והתמודדויות לא פשוטות שיצרו התפרצויות זעם, תסכול רב וכעסים. מתחילת הדרך שירה ליוותה אותנו באופן אישי, עם זמינות יוצאת דופן, מקצועיות ורגישות ואמפתיה עצומים. בכל חודש שירה דואגת לדייק שוב את הטיפות שהכינה לאחר שיחה עימנו, כדי להתרשם מהשינויים ומהנושאים המצריכים טיפול כרגע.
ללא ספק ניתן לחוש בהבדל שחל בתחושות ובהתנהגות הילדה עם הטיפול בטיפות באך. התחושה היא שאנחנו נמצאים בידיים הבטוחות ביותר שיש ושהמענה הזמין,המקצועי והרגיש משמעותי מאד בתהליך.
זכינו 👑 תודה רבה.
גליה
היי שירה, חייבת להגיד שהגענו אליך אחרי שכבר עשינו שימוש בפרחי באך אך ההתאמה שלהם לא הייתה מספיק טובה.
אחרי שעשית אבחון מדוייק ומעמיק ממש התאמת לנו טיפות שההבדל בין מה שהיה קודם היה הבדל אדיר!!! והבקבוק הבא היה מדוייק עוד יותר 😃
ראיתי שינוי בילד על בסיס יומי הוא הפך להרבה יותר רגוע, התקפי העצבים פחתו והוא היה הרבה יותר פתוח ודיבר אם משהו הפריע לו במקום להתעצבן!
את החופש העברנו בצורה כיפית ואפילו את הקייטנה הוא צלח בצורה ממש ממש טובה עם קידום ב-2 דרגות דבר לא מובן מאליו בכלל🙏 אין לי מילים להודות לך על מה שהטיפות הקסומות הללו עושות בידיים מקצועיות כמו שלך!
שירה יקרה,
עברה עלי תקופה לא שגרתית... ובכל זאת, היית בליבי כל יום.
מבחינתי את שירה הקוסמת. יהונתן הגיע אלייך פעם שניה עם טיקים ושמתי לב שזה מתגבר שהוא לחוץ. לאחר מספר נסיונות לדיוק, רקחת עבורו את בקבוקון המדויק.
זה זה הדבר שהפסיק את הטיקים לגמרי!!
אני מאושרת שזה יכול לחלוף ללא טיפול רפואי וממליצה עלייך בחום.
תודה על טיפול מסור דוקא בעיתות לא פשוטות עבורי, יצאת מלכה!!
״היי שירה,
חייבת להגיד לך שהייתי ממש סקפטית לגבי פרחי הבאך, היה נראה לי כאילו מה כבר יכול להשתנות... מסתבר שהרבה משתנה/ מספר ימים לאחר תחילת הטיפול כבר ראיתי שיפור.
הגעתי אלייך בעקבות הפרעות קשב, התפרצות, פחדים וטיקים. ההפרעות קשב פחתו הילד מרוכז יותר, יוזם יותר. התקפי הזעם כמעט כבר לא מגיעים וגם אם כן זה ממש בצורה מתונה וחולף במהרה.
הטיקים כמעט ונעלמו לגמרי כאילו לא היו..
שמחה שדרכנו נפגשו כי הצלחת לעזור לנו ובגדול 🙏״
המלצה על פרחי באך לטיפול בהפרעות קשב, התפרצות, פחדים וטיקים
א
"שירה יקרה, קוסמת שאת!
מי היה מאמין ששקט נפשי, רוגע, שלווה שלפני רגע נראו כה רחוקים, נמצאים ממש כאן איתי בבקבוקון הקסמים שאת רקחת עבורי בדיוק כ״כ מושלם!
מהיום הראשון הרגשתי בהיי, שאני מרחפת, מאושרת וקלה. לאחר כמה ימים זה התאזן ויחד עם האיזון, השקט הנפשי שהיה כה חסר לי נשמר. בזכותך היתה לי חופשה משפחתית רגועה, נעימה ונטולת חרדות.
אין לי מספיק מילים להודות, ובכל זאת תודה רבה!"
א
המלצה על טיפול בפרחי באך לטיפול בטיקים לילד
טוב שירה הטיפות האלו משהו.
לפני הטיפות: מלא מחשבות מעכבות, לחץ מתח וחוסר שקט וריכוז. אני כבר בבקבוק שני של הטיפות איתך, את במסירותך דייקת את התרכובת של הטיפות, שאלת אותי מלא שאלות ואני פשוט מרגישה שקלעת בול!
מרגישה רגועה, שלווה, הראש פנוי אני ישנה יותר טוב וקמה בבוקר בטוב. אני מספיקה הרבה יותר בעבודה ויש לי תחושת מסוגלות והרבה יותר מוטבציה. זה פשוט איכות חיים. כמו שאת אומרת הטיפות האלה זה קסם! ואת קסם בעצמך - מקצועית נעימה ואכפתיות כזאת כבר מזמן לא פגשתי,
תודה רבה!
המלצה על טיפול בפרחי באך ללחץ וחוסר שקט
נטלי
״אני תמיד אומרת שבחיים צריך שיהיו לך:
הומאופתית, רופא/ת עור ורופא/ת ילדים טובים ואת מסודרת. אז תודה לאל יש לי את שלושתם (ולא מחליפה!!) , ועכשיו הגיעה קוסמת נוספת.
יש לי ילד מהמם בן 4 כמעט. הוא שובב והיפראקטיבי ועם הפרעות קשב לא פשוטות. סופת טורנדו מהלכת עם ריצות בבית וקפיצות. כן, ככה זה בנים אבל אצלו זה ממש מוגבר.
בקיצור, לפני כחודש פניתי לשירה שמטפלת בפרחי באך וצמחי מרפא וביקשתי ממנה להכין לו תמצית שקצת תרגיע אותו כי זה נהיה קשה. לי יש הכרות אישית עם פרחי באך בגיל ה 20 שלי שהתמודדתי עם הפרעות אכילה.
היום אחרי חודש כמעט זה פשוט שינוי מדהים! אוכל הרבה יותר רגוע מבלי לבעוט בשום דבר תוך כדי ולקום כל 2 דקות, פחות בררן, קשוב יותר, רגוע יותר, שינוי התנהגותי לטובה אפילו בגן. פשוט הבדל. ולעומת רפואה קונבנציונאלית עם תרופות שמכבות ילד, הוא אותו שובב, עדיין קופץ ומשתולל אבל ברמה שאני יכולה להתמודד איתה ולא מותשת, וגם לו הרבה יותר קל. וכשהילד שלך יותר רגוע - גם את.
מעבר לתמצית המדוייקת שפגעה בול, קיבלתי שרות מדהים (אפילו החליפה לנו את התמצית כדי לדייק אותה יותר), הודעות וואטסאפ כל הזמן, מעקב צמוד והתייעצויות הרבה מעבר למה שהיא אמורה לתת. איזה כיף להרגיש שאני לא לבד 🙂
אז ממליצה בחום ובאהבה. גם לילדים וגם למבוגרים, תכירו: שירה רוזנבוים ❤ מקבלת ברעננה ומקצועית ממש!!״
המלצה של ענת אלמוג על פרחי באך להיפראקטיביות
ענת אלמוג
לגבי מה הבקבוק עשה:
הרגשתי שיש לי פתיל לנשום ולהגיב באופן פחות אימפולסיבי וקצר אלא מסוגלת להרגיע את עצמי, לנשום רגע ולשקול מילים ולהגיב באופן מאופק ורך יותר.
הייתי יותר משוחררת ופחות פריקית של שליטה, שחררתי יותר זמנים או לחץ שהכל יהיה מסודר או בדיוק איך שאני רוצה מתי שאני רוצה….
המלצה על טיפול בפרחי באך - הרגעת אימפולסיביות
נורית ד.

המלצות על טיפול בתזונה

"הבלתי יאמן קרה!!!
נכון שבשבוע הראשון היה לא קל, אך כבר בשבוע השני התחלתי להרגיש מצויין! כאבי הבטן והבחילות חלפו לחלוטין, ולא היו לי צרבות. הרגשתי כיצד הבטן שלי "אומרת לי תודה" וחשה בטוב.
עכשיו אחרי כמה שבועות, אני מרגישה בעלת אנרגיות מטורפות. אני מספיקה לעשות הרבה דברים ועם הרבה כוחות אני לא עייפה ולא כבדה, ויש לי מצב רוח טוב. לא להאמין – כל אלו עשו לי התזונה והתפריט החדש של שירה."
שירלי
המלצה על טיפול תזונתי לכאבי בטן
שירה יקרה,
רציתי להגיד לך תודה!!!
תודה על היותך סופר מקצועית, קשובה ורצון אדיר להצליח להייטיב את איכותה החיים של הלקוחות שלך.
את יורדת לפרטי הפרטים, חוקרת, בודקת, לא מוותרת על אף זווית הסתכלות או בדיקה עד שתגיעי לשורש הבעיה ואופן הטיפול.
גם לאחר שסיימנו את התהליך, את ממשיכה להתעניין, להציע, לבדוק ולחקור. את פשוט מתנה! למטופלים שלך.
תודה ❤
ל.ש.
"נכנסה לחיי אחרי תקופה ארוכה של התלבטות של ידיעה שזה יגיע יום אחד אבל עוד לא... לא ידעתי כמה מדויק היה הזמן, או כמו שהיא הגדירה את זה: "רגע לפני שדברים התדרדרו הרבה יותר".
אני חלמתי על ירידה במשקל, אותה יותר עניינה הבריאות שלי. והכל נעשה בצורה מתונה, בלי שינויים דרסטיים, אם המון מחשבה ורגישות לגבי מה שנכון ומתאים לי.
ולא פחות מרגש זה ההמשך אחרי, למרות שאני את הטיפול אצלה סיימתי, זה רק כביכול, עדיין היא עושה צ'ק-אפ מדי פעם, בודקת מה נשמע, מטפלת במה שצריך, דואגת לבריאותי (יותר מרופא המשפחה, למרות שהוא מצוין בעיניי)."
אין דברים כמוך!! תודה! תודה
ענבל ב.
"לפני מספר חודשים גילו שאני סובלת מקרוהן מכובד.
עוד לפני הגילוי קיבלתי עזרה ראשונה, ליווי וייעוץ צמוד אישי החורג משירות רגיל משירה.
שירה רוזנבוים בעלת ניסיון מקצועי רב, פדנטית, יסודית, אחראית ומלאה ברצון טוב ואהבה.
בזכותה איזנתי את הכאבים ולמדתי להתנהג אחרת עם התזונה עד כדי הקלה.
ממליצה בחום על שירה!"
עידית
הגעתי אלייך אחרי כמעט שבעה חודשים עם כאבי בטן כרוניים, אחרי ביקורים אצל עשרות רופאים, טיפולים וצילומים ללא הצלחה, לא ראו שום דבר חריג ולא הצליחו לשים את האצבע על למה יש לי את אותם הכאבים.
אחרי שסיפרתי לך על התפריט היומי שלי ומה אני מרבה לאכול עזרת לי לבנות תפריט חדש, ולעשות מן ״ניקוי״ למערכת העיכול ולהקל עליה, בנוסף לטיפים כמו לקיחת פרו-ביוטיקה, תה מרגיע ותוספות של b12.
כבר אחרי יומיים של אכילה נכונה ומתאימה לגוף שלי ראיתי את השינוי והפסיקו לי הכאבים. הבטן שלי הייתה רגועה יותר, לא התנפחה אחרי כל דבר קטן שהכנסתי לפה והרגשתי הרבה יותר נינוחה במהלך היום, מתהליך של כאבים שהפריעו לי להירדם בלילה ל-ללא כאבים בכלל.
הליווי עוזר לי מאוד, אני עקבתי וממשיכה לעקוב על מה אני מכניסה לפה, מה רצוי וממה כדאי להימנע וגם התייעצות תמיד עוזרת.
בקיצור...😅 תודה ענקית!!! לא חשבתי שזה יקרה
אילנית .ר.
"לפני כ- 10 שנים התחילו לי סחרחורות וירידה בשמיעה, מה שאובחן כמנייר, לא האמנתי שתזונה יכולה לעשות כזה שינוי, אבל הבת שלי התעקשה ששירה היא קוסמת, סבלתי כ״כ, שהבנתי שלא יזיק לנסות, נדהמתי מהתוצאות!
הסחרחורות הלכו ונעלמו, הירידה בשמיעה נעצרה, שירה הייתה כל כך מקצועית, תומכת, מזמינה, אחרי תקופה שהרגשתי טוב, החזרנו בהדרגה את המאכלים שהורדנו, אני עדיין מתקשה להאמין, מכירה אנשים שסובלים מזה שנים!
הבת שלי צדקה, שירה קוסמת!"
המלצה על טיפול תזונתי לסחרחורות
ססיליה שייקוויץ
המלצה לטיפול תזונתי לזיהום ודלקת פרקים כתוצאה מעקיצה
"לשירה הגעתי אחרי שעברתי לטבעונות וחשבתי שאני מבינה גדולה באוכל אבל בפועל הגעתי למצבים של חולשה ענקית, רזון ועייפות בלתי פוסקת.
שירה פירשה לי את בדיקות הדם שעשיתי, התאימה לי תפריט מדויק, נתנה לי הסברים מפורטים על שיטות בישול, סוגי מאכלים וויטמינים. היא שלחה לי מתכונים מגוונים טעימים, הכינה לי סדר יום מאורגן ואפילו רכשה עבורי את הויטמינים ותוספי מזון שהייתי צריכה.
שירה מלווה אותי עדיין ובודקת שאני מסתדרת, שאני מקבלת מתכונים נוספים ושאני מתמידה עם התזונה שלי.
זאת שירותיות, מקצועיות ואכפתיות!"
אפרת
לאחר תקופה ממושכת של כחצי שנה, שבה אני מוצאת את עצמי שוב ושוב עם דלקת גרון, ריאות וסינוסים ומטופלת ע״י אנטיביוטיקה וסטרואידים כולל אשפוז, החלטתי לפנות לשירה ולנסות טיפול שלא הייתי משוכנעת לגביו לפני.
שירה זיהתה מהר מאוד את הסימפטומים והחלה לטפל בבעיות: מערכתית (חיזוק המערכת החיסונית) ונקודתית (טיפול באלרגיה), במהלך התקופה שמרה איתי על קשר יומיומי, התעניינה ודייקה את הטיפול.
היום, אחרי חודשיים אני יכולה לומר שהטיפול ששירה העניקה לי עזר לי לצאת ממעגל האנטיביוטיקה והסטרואידים, מחזק אותי והכי חשוב מאפשר לי איכות חיים.
היחס החם, הקו הפתוח בכל זמן ולכל שאלה, הסבלנות והמקצועיות הם חלק ממנה, ואני שמחה שעשיתי את הצעד ופניתי אליה. תודה רבה
המלצה על טיפול בדלקת גרון
מיכל. מ.
דילוג לתוכן