על פיצוחים אתגרים וכל מה שביניהם

שירה רוזנבוים כותבת

כששואלים אותי מה אני הכי אוהבת בעבודה שלי והאם הייתי עושה את אותו הדבר, ללא עלות, לו היו לי מיליון שקלים בבנק? התשובה היא לגמרי כן!

לפעמים בעלי לא מבין איך אני עובדת ביום, בערב, בסוף השבוע ועדיין מתמלאת מכל מקרה בהמון אנרגיה. אז התשובה היא פשוטה - אני אוהבת לפצח אתגרים.

להרכיב את הפאזל ולמצוא את הפתרון

הדבר הראשון שאני עושה כאשר מגיע אלי מקרה הוא להתחיל לחקור מהו השורש והיכן הוא נמצא. אני חוקרת איך נראות בדיקות הדם, איפה מופיעים הכאבים הפיזיים ואיפה הרגשיים .

ככה ממש פיצחתי את תסמונת המעי הרגיז עמה אבחנתי אני לפני 20 שנה, ותשמחו לדעת שכבר שנים שאנחנו – היא ואנוכי, כבר לא ביחד . ככה גם פיצחתי את החרדות והטראומות שסחבתי בתוכי, וגם הן כבר לא מלוות אותי כלל .

ולשמחתי כמעט בכל יום מגיע לפתחי אתגר חדש ומעניין יותר שמאתגר אותי לחבר את כל החלקים, להרכיב אותם יחד כמו פאזל ואז לראות את הפתרון מול העיניים מתחיל לרקום עור וגידים.
ואחר כך כשאני רואה את התוצאה פועלת מדהים בשטח זה פשוט וואו, אושר עצום. 

ידע זה כוח, ניסיון זה יתרון

אני מאמינה שבכדי לפתור אתגרים חייבים להיות מומחים במה שעושים, לא מספיקים קורסים בסיסים, ולכן כבר קרוב ל- 20 שנים שאני לומדת, חוקרת ומעמיקה. 

בכל פעם שאני עובדת על אתגר חדש, חשוב לי תמיד להתייעץ עם המנטורית המופלאה שלי,
החיבור שנוצר בנינו (דרך הרשת) קרה במקרה ותוך כדי עבודה גיליתי איזו מתנה ענקית קבלתי ואיזו אישה עמוקה ומיוחדת היא.
לשיחות בנינו היא מביאה שפע של מקצועיות, נתינה וזה מרגיש פשוט כל כך מדויק ומקדם כי אנחנו חושבות באותה דרך ומדברות את אותה שפה.  כשמדובר בפיצוח של מקרים מאתגרים זה יתרון עצום ומבטיח סיכוי גבוה להגיע לפתרון מעולה.

בצורה הזו הצלחתי לפתור לילדים ונשים : כאבי בטן ,חרדות , טיקים , פחד טיסות , הצלחתי להביא לחיזוק מערכת החיסון ולפרידה מאנטיביוטיקה סדרתית וסטרואידים.
אם יש לכם אתגר שמפריע לכם לאיכות החיים  או אתם מכירים אנשים שמתמודדים עם אתגר
שגם להם עצמם נראה כאילו אי אפשר למצוא לו פתרון, ספרו להם עלי שירה מפצחת האתגרים.
ועד אז, אני בינתיים אלך לי לעבוד על אתגר חדש, בטוחה שעוד תשמעו עליו… 

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן